Chatt
Kontakt
Blogg

Högberga Gård
  • januari 19, 2011

    Trendrapport 2011 blev succé

    Den extrema realtidsservicen, passionerad microbusiness och personal branding; några av de ämnen som Göran Adlén igår lyfte i samband med att Trendrapport 2011 släpptes inför en fullsatt publik på Högberga Gård. Denna gång i ett helt nytt format.

    - Vi är otroligt stolta att Göran valt just Högberga Gård som plats för att genomföra arrangemanget på. Vårt gemensamma mål har varit att erbjuda publiken en totalupplevelse utöver det vanliga och det känns det verkligen som vi lyckats med, säger Tanja Jezewski, Marknadschef på Högberga Gård.

    Diskussionerna gick varma mellan de olika akterna då deltagarna gavs tid för att reflektera och diskutera de trender som lyfts fram i föreläsningssalen. Under mingellunchen och middagen hördes exalterade röster från deltagarna, över vilken fantastiskt givande dag de haft. Arrangemanget i stort ochTrendrapport 2011 blev något helt annat än tidigare år.

    - Efter åtta år på stora arenor som Oscarsteatern och Rival, ville jag göra något helt nytt. Jag hade en dröm om hur jag ville utveckla trendrapporterna till något mycket större, mer fördjupande och till något ännu häftigare. Den drömmen är nu förverkligad, säger Göran Adlén.

    Göran Adlén, Trenddagen, Högberga Gård

    Se fler bilder i vårt pressrum >>

    Skrivet av: Tanja Jezewski

    Etiketter:  Trendrapport 2011 Webb

    • Facebook
    • Twitter
    • Del.icio.us

  1. 1
  2. 2
  3. Nästa sida

 

Prenumerera på nyheter

Prenumerera på nyheter från HögbergaVill du hålla koll på nyheter som publiceras på hogberga.se? Då ska du prenumerera på vårt RSS-flöde.

http://www.hogberga.se/Nyheter.rss.ashx

press

Välkommen in till vårt pressrum. Här hittar du senaste nytt och högupplösta bilder.